Ներբեռնել Ծրագրը PDF ֆորմատով

«ՄՈՍԿՎԱ» ԿԻՆՈԹԱՏՐՈՆ

Կաարմիր փոքր դահլիճ

Հոկտեմբեր 17, 15:30 | «Բովանդակությունը՝ կին» հիմանական մրցութային ծրագիր

Թողնելով Աֆրիկան Լիրիս Հարմա Ֆինլանդիա

Հոկտեմբեր 18, 15:30 | «Բովանդակությունը՝ կին» հիմանական մրցութային ծրագիր

Օրը մնում է Անգելիկա Մորալես Մորա Կոլումբիա
Կանգառում Ֆլորիան Պուպելին Շվեյցարիա
Վերջին անգամ Այտոր Մարին Կորեչեր Իսպանիա
Նախերգանք Սայմոն Վելշ Ֆրանսիա
Գաղտնի մահ Միշել Լեոնարդի Իտալիա
Օմեսսա Շառլեն Ֆավիեր Ֆրանսիա
Դառնալով Լյուսի Ջարեդ Էլկին Ամերիկայի Միացյալ Նահանգներ
Կացարան Ջեթրո Մասսեյ Միացյալ Թագավորություն
Խաչմերուկը Ռոզա Բերարդո Բրազիլիա
Մամա Էռնեստ Չոնգ Շուն Յուան Մալայզիա

Հոկտեմբեր 19, 15:30 | «Բովանդակությունը՝ կին» հիմանական մրցութային ծրագիր

Կրծքեր Օպալ Դոքրի Ամերիկայի Միացյալ Նահանգներ
Թքած աղքատության վրա Վիջայ Ս. Ջոդհա Հարավային Աֆրիկա
Սոլա Թոմաս Էկվադոր
Զոյի Անդեր Դյուք Իսպանիա
Վերջին կտրվածքը Ջանո Ջուրգենս Էստոնիա
Թիթեռնիկը Ջեյսոն Հյուբբելլ Միացյալ Նահանգներ
Ճշմարտություն փնտրելիս Կարմե Պուչե Իսպանիա
Kin Kontempo Ռենատա Վեմբո Ռեռե Կոնգոյի Դեմոկրատական ​​Հանրապետություն
Անկատար երազանք Գերգո Էլեկես Հունգարիա
Հորիզոնում Մին Մին Հեյն Մյանմար

Հոկտեմբեր 20, 15:30 | «Բովանդակությունը՝ կին» հիմանական մրցութային ծրագիր

Էլեկտրոնա-սոցիալական Նատալիա Լամպրոպոլո Հունաստան
Աալիա Ռոնի Խուբիեհ Լիբանան
Մարտի 4 Դիմիտրիս Նակոս Հունաստան
Հետևեք հրահանգներին Բեգոնա Սոլեր Իսպանիա
Կոտրված ապակի Ջեթրո Մասսեյ Միացյալ Թագավորություն
Օրորոց Զանյար Լոֆտի Իրանի Իսլամական Հանրապետություն
Մայրիկ. Հանուն միլիոնավորների Վյաչեսլավ (Սլավիկ) Բիհուն Ուկրաինայի

Հոկտեմբեր 21, 15:30 | «Հատուկ Թեմա` Պահպանիր մարդուն»  մրցութային ծրագիր

Մահանալու հինգ տարբերակ Դաինա Պապադակի Կիպրոս
Ես Դու Մենք Ալի Էֆրան Ֆարհադի Իրանի Իսլամական Հանրապետություն
Հիմա ես գիտեմ Աննա Բայաթյան Հայաստան
Հիմարացնել Քվենտինին Ալեքսեյ Մարկով Ռուսաստանի Դաշնություն
Վտարանդիները Թիմ Էլրիչ Ավստրիա
Խրամատը Խավիեր Իլամազարես Իսպանիա
Սև ճամպրուկը Հուսեյն Զեյնալի Իրանի Իսլամական Հանրապետություն
Էվթանասիա Վիկտոր Նորես Իսպանիա

Հոկտեմբեր 22, 15:30 | «Բովանդակությունը՝ կին» հիմանական մրցութային ծրագիր

Քեռի Ֆիլը Ալվարո Կոնգոստո Ամերիկայի Միացյալ Նահանգներ
Հասարակ անձնավորություն Օլգա Կորոտկո Կազախստան
Ժասմինը և մակարոնները Մարտինե Ռոքբրուն Կանադա
Սխալ ճշմարտությունից  վերջաբան Հեկտոր Բարրետտո Կալմա Ֆիլիպիններ
Հիստերիկ Աննա Կոտտ Ռուսաստանի Դաշնություն
Կարմիր որոտը Ալվարո Րոն Ամերիկայի Միացյալ Նահանգներ
Հաջորդ գիշերվա գործարանը Նատալի Ջիրոդ, Տիմոտի Կորտեգիանի Ֆրանսիա
Վերնաշապիկը Մարիաննա Եղիազարյան Հայաստան
Ընկնող աստղը Լյուբո Յոնչև Բուլղարիա

Հոկտեմբեր 23, 15:30 | «Բովանդակությունը՝ կին» հիմանական մրցութային ծրագիր

Գումարտակ Դմիտրի Մեշկիեվ Ռուսաստան

Հոկտեմբեր 24, 15:30 | «Բովանդակությունը՝ կին» հիմանական մրցութային ծրագիր

Կլիմաներ Էնրիկա Պերեզ Պերու

Նարեկացի Արվեստի Միություն

Հոկտեմբեր 20, 11:00 | «Հատուկ Թեմա` Պահպանիր մարդուն»  մրցութային ծրագիր

Ռուկան Հուսեյն Ջեհանի Ավստրալիա
Նվաճումը Անդոնի Սանչես Գալեյ Իսպանիա
Գործադուլի պատնեշը Յասեր Թալեբի Իրանի Իսլամական Հանրապետություն
Դժոխքի հրեշտակները Շամեեմ Շահիդ Բանգլադեշ
Տեղի չի ունենա- պատմություն տղամարդկանց ու կանանց մասին, ովքեր կռվում էին ֆաշիզմի դեմ Դանիել Բուրկհոլզ Գերմանիան
Կոնֆլիկտի երեխաները Մաջիդ Իմտիյազ Հնդկաստան
Կենդանինների այգի Աֆեա Իտալիա

Հոկտեմբեր 21, 19:00 | «Հատուկ Թեմա` Պահպանիր մարդուն»  մրցութային ծրագիր

Պեչորին Ռոման Խրուսչ Ռուսաստանի Դաշնություն

Հոկտեմբեր 22, 11:00 | «Բովանդակությունը՝ կին» հիմանական մրցութային ծրագիր

Դրախտ Օմար Ա. Րազզակ Իսպանիա

Հոկտեմբեր 22, 12:30 | «Բովանդակությունը՝ կին» հիմանական մրցութային ծրագիր

Աիդայի դիմանկարը Անտոնիո Գոմեզ-Օլեա Իսպանիա

«ԳՈՅ» Թատրոն

Հոկտեմբեր 19, 15:00 | «Բովանդակությունը՝ կին» հիմանական մրցութային ծրագիր

Տաճարի կույրերը Ահմադ Ալ Հաջ Լիբանան
Միայն երեք մեխ !! Սատուրնը խլում է իր որդուն Ահմադ Ալ Հաջջ Սիրիայի Արաբական Հանրապետություն
Արձագանք անվճռականության մեջտեղում Հեկտոր Բարրետտո Կալմա Ֆիլիպիններ
Կոլեկցիոները Դիմիտրիս Արգիրիոու Գերմանիա
Հանդուրժողականություն Կուեստի Ֆրոն Գերմանիան
Անկարողություն Լուչինդա Վերվեիջ Նիդեռլանդներ
Միրթիլ Ֆլորիան Պուպելին Շվեյցարիա
Մահացած սրտեր Ստեֆան Վ. Մարտին Կանադա

Հոկտեմբեր 19, 17:00 | «Հատուկ Թեմա` Պահպանիր մարդուն»  մրցութային ծրագիր

Տիկնիկների խանութ Քրիստին Ռանդե Նորվեգիա
Դու միշտ կլինես իմ հիշողության մեջ Ալեքսանդր Քուեզադա Կոլումբիա
Թաքստոցում Ասուման Անակ Թուրքիա
Սիրո ամառ Մարչին Ֆիլիպովիզ Լեհաստան
Վարդագույն Արմագեդոն Տետյանա Կրիվիտսկա Ստանգ Լունդ Նորվեգիա
Մարդասպաններ, կարո՞ղ եմ  ձեզ օգնել Ռաքել Պոլո Իսպանիա
Հիմարն ու պոռնիկը Անտուան Պալեյ Ֆրանսիա
 Խնդիր Լյուսիի հետ Լիոնել Կապլան Ֆրանսիա
Ընդմիշտ Վիկտորիա Իրեմինա Ռուսաստան

Հոկտեմբեր 19, 19:00 | «Բովանդակությունը՝ կին» հիմանական մրցութային ծրագիր

Գողացված ուղի Ջոն Բանովիչ Կանադա

ԵՐԵՎԱՆԻ ԹԱՏՐՈՆԻ ԵՎ ԿԻՆՈՅԻ ՊԵՏԱԿԱՆ ԻՆՍՏԻՏՈՒՏ

Հոկտեմբեր 20, 15:00 | «Ուսանողական» մրցութային ծրագիր

Երբ Սանամը լաց եղավ Ֆարիբորզ Ահանին, Մաջիդ Շեյդա Իրանի Իսլամական Հանրապետություն
Ավանդույթ Դմիտրիյ Գոլուբով Ռուսաստանի Դաշնություն
Սիրելի ծրագիրը Ջեյմս Օլիվիեր Միացյալ Թագավորություն
Չգաս, նորից կխաչեն Գևորգ Բաղդասարյան Հայաստան
Թռչունները Գեորգի Տկեմալաձե Վրաստան
Ձեռք ձեռքի Իգնացիո Տատայ Իսպանիա
Զբոսանք օդի վրայով Անդրեյ Էմելիանով Ռուսաստանի Դաշնություն
Երազողը Վալենտինա Գորդեեվա Միացյալ Թագավորություն

Հոկտեմբեր 21, 15:00 | «Ուսանողական» մրցութային ծրագիր

Կոշերլենդ Պյոտր Մագնուս Նեդով Գերմանիա
Բոկագրանդե Ջեյմ Գոնսալես Կոլումբիա
Ջութակը Իրմա Օրոզքո Գերմանիան
Սիրավեպի դեմքերը Դանիել Տոադեր Ռումինիա
Չեմպիոնը Սլոբոդան Բրանկովիչ Սերբիա
Դատարկ մարմին Ցինտիա Նակաշիմա Բրազիլիա
Սալվա Օմար Սֆեիր Լիբանան

Հոկտեմբեր 22, 15:00 | «Ուսանողական» մրցութային ծրագիր

Սոնատ Դուրիմ Կրյեզիու Կոսովո
Հարևանները Գաբրիել Խոտիվարի Վրաստան
Օյե Հաջողակը Դիկշանթ Շարմա Հնդկաստան
Տունը Ալեք Շանգոլդ Ամերիկայի Միացյալ Նահանգներ
Ամեն ոք Նիկոլայ Կոտյաշ Ռուսաստանի Դաշնություն
Աղի մարդը Սեյեդ Սաջադ Մուսավի Ամերիկայի Միացյալ Նահանգներ